PRVI JASKANSKI FORUM since 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ULTIMATE FRIZBI- tko želi probati novi sport?

Go down 
Autor/icaPoruka
Ogi
početak
početak



Broj postova : 2
Registration date : 22.08.2008

ULTIMATE FRIZBI- tko želi probati novi sport? Empty
PostajNaslov: ULTIMATE FRIZBI- tko želi probati novi sport?   ULTIMATE FRIZBI- tko želi probati novi sport? Icon_minitimepet kol 22, 2008 4:10 pm

Pozdrav svima!
Ultimate frizbi je timski sport koji se, jasno, igra sa frizbijem. Igra je jako dinamična, brza, igraju ga žene i muškarci zajedno sa ciljem hvatanja diska u protivničkoj gol zoni (kao američki ragbi). Za igru je karakteristično da promiče fair-play, tako da i na svjetskim natjecanjima nema sudaca, nego igrači sude sami sebi.
Za sada postoji samo jedan klub u RH, www.frizbi.hr i to u Zagrebu.
Svi oni koji bi se htjeli okušati u ovom sportu nek mi se jave, pa da se probamo nać i odigrati koju tekmu.
Velika prednost frizbija je što je otvoren prema svima i mladima i starima, sportašima i rekreativcima. Tako npr. ja koji sam rekreativni igrač već sam sudjelovao na preko desetak inozemnih turnira.
Za sve one koji žele više uskoro će se u Zagrebu organizirati Frizbi tečaj u trajanju dva dana. Tečaj je potpuno besplatan, a voditi će ga iskusni trener koji iza sebe ima iskustvo treniranja par nacionalnih momčadi.
Ako imate kakvo pitanje o ovoj igri slobodno pitajte?
Ako želite igrati javite mi se: ognjen.livada@gmail.com
[Vrh] Go down
 
ULTIMATE FRIZBI- tko želi probati novi sport?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» novi direktor Komunalnog Jaske

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PRVI JASKANSKI FORUM since 2007 :: Sport :: Sport u jaski-
Forum(o)Bir: