PRVI JASKANSKI FORUM since 2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 karate klub jaska 15 medalja

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Administrator
administrator
administrator
Administrator


Broj postova : 87
Age : 51
Location : 1042
Registration date : 26.10.2007

karate klub jaska 15 medalja Empty
PostajNaslov: karate klub jaska 15 medalja   karate klub jaska 15 medalja Icon_minitimepon lis 29, 2007 12:44 pm

Naši karataši iz karate kluba jaska na međunarodnom karate natjecanju u Zagrebu osvojili 15 medalja cheers i to 1 zlatne, 2 srebrne i 12 brončanih. Bravo bravo king cyclops
[Vrh] Go down
https://jaska.forumcroatian.com
baba
početak
početak
baba


Broj postova : 16
Registration date : 27.10.2007

karate klub jaska 15 medalja Empty
PostajNaslov: Re: karate klub jaska 15 medalja   karate klub jaska 15 medalja Icon_minitimepon lis 29, 2007 1:03 pm

svaka čast dečki i cure Twisted Evil jas sam nekad davno prije treniral džudo ko klinac, ali sam onda prešal na gemište hehehe
[Vrh] Go down
caps
početak
početak
caps


Broj postova : 15
Registration date : 19.11.2007

karate klub jaska 15 medalja Empty
PostajNaslov: Re: karate klub jaska 15 medalja   karate klub jaska 15 medalja Icon_minitimepon stu 19, 2007 8:54 pm

ak si treniral nekad judo u jaski onda smo se fest tukli . naime i ja sam stari judaš . Svaka čast karatistima
no moram priznati da judašice i judaši ništa ne zaostaju. Sve pohvale i jednima i drugima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





karate klub jaska 15 medalja Empty
PostajNaslov: Re: karate klub jaska 15 medalja   karate klub jaska 15 medalja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
karate klub jaska 15 medalja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Halo Jaska (novine besplatni primjerak)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PRVI JASKANSKI FORUM since 2007 :: Sport :: Sport u jaski-
Forum(o)Bir: